x

Mesaj Gönderme

Kime  :
Konu  :
Mesaj :
 

Üyelik Sözleşmesi


- Sitemizde üyelik ücretsiz olup verdiğimiz çeşitli hizmetlerde ücret talep edilmektedir.

- Üye olacak kişi, kendine ait bilgileri vermediğinde yada yanıtlıcı bilgiler verdiğinde bunun anlaşılması üzerine onay alınmadan üyeliği silinir. Üyeliğin aktif edilip edilmeyeceğine site yöneticimiz karar vermektedir.

- Mesaj göndermek için üye olan kişinin ilk önce mail adresinin doğrulaması gerekmektedir.

- 18 yaşından küçükler siteye üye olamaz yasaktır. 

- Sitemize üye olan kullanıcıların bekar olduğu kabul edilir ve Evli kullanıcıların siteye üye olması yasaktır. Diğer üyelerimiz tarafından hoş karşılanmayacağı için evli üyemiz evli olduğu anlaşıldığı yada şüphe duyulduğu takdirde neden gösterilmeksizin üyeliği iptal edilir. Herhangi bir konuda sitemizden yada site yöneticisinden hak talep edemez ve dava edemez.

- Web sitemizin amacı ileriye yönelik bir beraberlik düşünen çiftleri bir araya getirmektir. Eğer böyle bir beraberlik isteyip istemediğinizden emin değilseniz lütfen üye olmayınız.

- Sitenin güvenlik yapısı üyelerin kendileri ile ilgili yalan ya da yanıltıcı bilgiler vermesini bir yere kadar denetleyebilmektedir. Bu tür yanıltıcı bilgilerin sorumluluğu bilgi veren kişilere ait olup, Sitemiz Site yöneticileri, bu tür bilgilerden dolayı sorumlu tutulamaz.

- Sitedeki adaylara, din, dil, ırk, mezhep ayrımı güden mesajlar atmak; adaylara, giyim tarzı, inançları, ibadet edip etmediği gibi sorular sormak veya onları yönlendirmeye çalışmak yasaktır. Bu tür mesajlar, karşı tarafa iletilmeden silinmekte, gönderen kişinin üyeliğine ise son verilmektedir.

- Sitede karşılaşacağınız kişiler hakkında sınırlı bilgiye sahip olacağınız düşünülerek bu kişilerle buluşmadan önce kişileri e-posta aracılığıyla tanımaya çalışınız. Eğer tanışmaya karar verirseniz ilk buluşmanızda tek başınıza olmamaya dikkat ediniz. Buluşmayı mutlaka arkadaş ya da aile çevreniz içinde organize ediniz. Her ne şekilde olursa olsun sitemizde tanıstığınız hiç kimseye kontör, para vb. maddi değeri yüksek ödemeler yapmayiniz. İnternetteki dolandırıcılara bir katkıda siz bulunmak istemiyorsanız sizden maddi şeyler talep eden üyeleri bize bildirerek üyeliklerinin silinmesine yardımcı olun. Her türlü denetlemeleri yapsakta insarın temiz duygularını kullanarak çıkar haksız kazanç sağlamak isteyen kişileri sitemize girmesini tam olarak durduramayız.Sitemiz aracılığı ile tanıştığınız kişilerden uğradığınız zararların sorumluluğu tümüyle size aittir. Bu tür zararlardan dolayı, Sitemiz asla ve asla sorumlu tutulamaz.

- Sitemizde adayların sadece bir adet aktif üyeliği olabilir. İkinci üyelik yasaktır. Adayların birden fazla üyeliklerinin olduğu belirlenirse, ücret ödeyip ödememiş olmasına bakılmaksızın tüm üyelikleri bitirilir.

- Sitemiz, üyelerden gelen bilgileri değiştirmeden yayınlamaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde tavsiye, öne çıkarma ya da öneri niteliği taşımamakta, kişilerin seçimi tümüyle eş arayanlara bırakılmaktadır. Dolayısıyla kişisel bilgilerin doğru olup olmadığını araştırma yükümlülüğü eş arayanlardadır.

- Kendi belirlediği adaya, Sitemiz aracılığı ile mesaj gönderen üye, e-posta adresinin karşı tarafa bildirilmesini peşinen kabul etmiş sayılır. Mesajın kabul edilmesi durumunda - eş arayan kişiye yeniden sorulmaksızın - e-posta adresi karşı tarafa bildirilir. Eş arayan kişi, mesaj gönderdiği adaya e-posta adresinin verilmesinden dolayı uğrayacağı zarardan kendisi sorumludur. Adayların e-posta adresi dışındaki kişisel bilgileri, diğer üye ve kurumlarla paylaşılmaz.

- Sitemiz, Ücretli Üyeler tarafından, aynı mesajın farklı üyelere defalarca gönderilmesi durumunda kişinin üyeliğini iptal edebilir. Bütün üyelere aynı mesajın gönderilmesi evlilik amacı ile uyuşmamaktadır. Bu tür durumlarda kişinin üyeliği iptal edilirken, yaptığı ödeme iade edilmez.

- Sitemizde bir üyelerimizden bir kişi başka bir üyemizi rahatsız etmişse ve birkaç üyemizde şikayet alınırsa site yöneticileri, üyeye haber vermek sizin şikayet alan üyenin üyeliğini üyelik ücreti yatırmış olsa dahi iptal edebilir.
Yönetici şikayetleri ispatlamak zorunda değildir. Üyeliği silinen kişi sitemizden ve site yönetiminden hak iddia edemez.

- Site içinde yasalara, genel ahlak kurallarına ya da kişisel haklara aykırı mesajlar gönderilmesi durumunda kişinin üyeliği sonlandırılır. Kişilerin göndereceği mesajlardaki yasalara, genel ahlak kurallarına ya da kişisel haklara aykırı düşünce ve hareketlerin tüm sorumluluğu mesajı gönderen kişiye aittir. Bu gibi durumlardan Sitemiz sorumlu tutulamaz.

- Sitedeki arama motoruna kişinin parasal durumu ile ilgili arama kriteri bilerek konulmamıştır. Lütfen, adaylarla ilgili bu doğrultuda bilgi isteğinde bulunmayınız.

- Sitemize resim ekleyen üyelerimiz, resimlerinin tüm sorumluluğunu üzerlerine alırlar. Resimlerin internette kullanılması ve yasa dışı etik olmayan durumların oluşturulması yine resmini ekleyen üyeye aittir. Sitemizden ve site yönetiminden hak talep edilemez.

- Sitemiz, üyelerden aldığı bilgileri araştırma amacıyla kullanabilir; üyelerin e-posta adreslerine pazarlama, tanıtım, haberleşme ya da herhangi başka bir nedenle mesaj gönderebilir.

Üyelik formunda yer alan "üyelik sözleşmesini okudum, kabul ediyorum" kutusunun işaretlenmesi yukarıdaki koşulların kabul edilmiş olması anlamına gelmektedir.

Sitemiz bakımdadır


© Copyright 2009 - Murat HALAÇOĞLU - İletişim için : murathalacoglu@gmail.com
Sitemiz Test Aşamasındadır. Sorun ve Sorularınız için iletişim kurunuz